Proč studovat s námi

Spolupráce se silným odborným partnerem garantuje našim studentům vysoký standard výuky. Naši čínští lektoři procházejí náročným výběrovým řízením, které pro nás organizuje Zhejiang Normal University, na níž každoročně prohlubují znalosti čínštiny desítky zahraničních studentů.

Proč studovat s námi

Spolupráce s čínskou univerzitou

Naučit se čínsky není jednoduché. Proto je odpočátku nutné studovat efektivně a s co nejlepšími odborníky.  Naší hlavní předností je smluvní spolupráce s čínským partnerem, univerzitou v čínském městě Jinhua. Čínská strana zajišťuje výběrové řízení lektorů, jejich přípravu a spolu s námi i průběžnou kontrolu.

Rodilí mluvčí bez dialektu

Nabízíme vám rodilé mluvčí. To však nestačí. Naši čínští lektoři hovoří standardní mandarínštinou bez dialektu, který většina nekvalifikovaných rodilých mluvčích má. Mluvit a rozumět čínštině pro nás není jednoduché. Je pro proto od počátku velmi výhodné “naposlouchat” standardní čínštinu.

Rodilí mluvčí s kvalifikací

Lektoři mají vzdělání v oboru “Výuka čínštiny jako cizí jazyk”. Při výukce používají metodiku, která je sice náročná, ale je zdokonalována čínskými odborníky a vykazuje jednoznačné výsledky. Podle stejné metodiky byste zahájili studium čínštiny na čínských univerzitách, což pro vás může být výhoda, pokud se rozhodnete v Číně studovat.

Kvalitní výukové materiály

Spolu s naším čínským partnerem pro naše studenty zajišťujeme ověřené a kvalitní materiály. Naši lektoři pro oživení výuky připravují materiály reagující na aktuální události v Číně.

Osobní zkušenosti

V Číně jsme několik let žili a máme osobní zkušenosti a kontakty s akademickým prostředím. Vážným zájemcům můžeme pomoci získat stipendium na některé z čínských univerzit.